SW_logo

Serwis

SW Polska.
Zapewniamy indywidualną opiekę

Zapewniamy naszym klientom indywidualną i reaktywną opiekę w czasie kompletnego cyklu trwałości maszyn i dostarczonych rozwiązań systemowych za pośrednictwem usług Life. Dzięki tym usługom nasi klienci mają wsparcie od twórców maszyn SW, inżynierów, technologów oraz pracowników serwisowych, którzy zaprojektowali i przetestowali posiadane przez klienta urządzenie oraz dokonali jego uruchomienia.

M Zalachowski SW Polska

Michał Załachowski

tel: + 48 71 382 89 50

– zapytania o usługi (serwisy): 

service_poland@sw-machines.com

– zapytania o części zamienne: 

spareparts_poland@sw-machines.com

Serwis SW Polska
Usługi serwisowe Life

Razem z naszymi klientami uruchamiamy nowe maszyny i asystujemy im podczas zwiększania produkcji do docelowej liczby sztuk i wydajności.

Life startup

Z takim wsparciem w czasie całego cyklu życia produktu SW, wydajność będzie utrzymywać się na niezmiennie najwyższym poziomie.

Life academy

W praktyczny sposób dzielimy się z klientami wszelką wiedzą oraz wszystkimi umiejętnościami, które są niezbędne do obsługi, konserwacji oraz zapewniania dyspozycyjności maszyn SW oraz rozwiązań systemowych.

Life data

Wspólnie odkrywamy nowe potencjały, które wynikają z gromadzenia i analizy danych dla predykcyjnego utrzymania ruchu i większej produktywności.

Life upgrade

Dajemy maszynom SW drugie i trzecie życie przez modernizacje sprzętu i oprogramowania oraz remonty generalne.

Life help

Dajemy maszynom SW drugie i trzecie życie przez modernizacje sprzętu i oprogramowania oraz remonty generalne.

Life parts

Wspieramy naszych klientów na całym świecie przez szybkie dostawy oryginalnych części i podzespołów. W tym celu oferujemy też obszerny serwis naprawczy.