SW_logo

O nas

SW Polska, CNC, CNC SW

SW Polska - dostarczamy nowoczesne rozwiązania.

Spółka Schwäbische Werkzeugmaschinen Polska Sp. z o.o. (SW Polska sp. z o.o.) z siedzibą we Wrocławiu została utworzona w marcu 2019 r. jako oddział niemieckiej spółki Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH (SW). Głównymi powodami utworzenia SW Polska Sp. z o.o. jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie produktywności przedsiębiorstw oraz wsparcie serwisowe na rynku polskim i w krajach sąsiednich. 

Wielowrzecionowe centra obróbcze.

SW Polska sp. z o.o. oferuje wysokowydajne wielowrzecionowe centra obróbcze, wraz z ich wdrożeniem w postaci rozwiązań „pod klucz”. Innowacyjne technologie centrów CNC są adresowane do wielu branż przemysłowych, gdzie użytkownicy wymagają kompletnych rozwiązań do stabilnej produkcji seryjnej, przy minimalnym nakładzie obsługowym i serwisowym. Dostarczane rozwiązania wpisują się w nowoczesne trendy przemysłowe, takie jak wydajność wytwarzania, stabilność, niezawodność, oszczędność miejsca i energii, komunikacja z użytkownikiem (Industry 4.0).

SW Polska, CNC, CNC SW
SW Polska, CNC, CNC SW

Wspieramy przedsiębiorstwa we właściwym doborze rozwiązania procesu obróbki seryjnej.

Profesjonalny zespół SW Polska sp. z o.o. wspiera przedsiębiorstwa we właściwym doborze rozwiązania procesu obróbki seryjnej, uruchomieniu i późniejszej opiece serwisowej – wszystko z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma oferuje również kompleksową ofertę konsultacji w zakresie optymalizacji kosztów produkcji i wydajności, a nasi pracownicy to zaangażowana kadra inżynierska z bogatym doświadczeniem przy realizacji projektów technicznych CNC.

Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH

Schwäbische Werkzeugmaschinen GmbH z siedzibą w Schramberg-Waldmössingen w Niemczech jest międzynarodowym dostawcą zaawansowanych maszyn i systemów do obróbki metali dostosowanych do konkretnych detali. Aby móc zaoferować odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania produkcyjnego, firma stale rozwija technologie obróbki seryjnej i optymalizuje istniejące techniki frezowania CNC we własnym centrum technologicznym.

Baza maszyn stanowi ponad 3.000 zainstalowanych i uruchomionych urządzeń oraz aplikacji produkcyjnych SW u klientów na całym świecie w wielu różnych sektorach przemysłu.

SW Polska, CNC, CNC SW

Poznaj zespół SW Polska

logo_sw_w

Dołącz do naszego zespołu.
Sprawdź aktualne oferty pracy.